Světlo pro pokročilé - PLNÁ KAPACITA REGISTRUJEME NÁHRADNÍKY

Pokročilý


26.03 - 27.03 2022
Spolkový dům Stodůlky

Live zvučení s Janem Dubnem

Pokročilý


23.04 - 24.04 2022

Aktuality

Produkční skupina ART GATE zakládá Platformu ART GATE na podporu technických profesí a produkčních v živé kultuřeV pondělí 8. 11. 2021 byla v Paláci Akropolis v Praze oficiálně představena nová nezávislá Platforma ART GATE na podporu technických pracovníků a produkčních v živé kultuře. Moderátorem akce byl Mario Kubaš. Platformu založila produkční skupina ART GATE, která se tímto krokem snaží reagovat na aktuální situaci v oboru technických profesionálů a produkčních v živé kultuře. Součástí akce byla premiéra videa, která přibližuje práci a důležitost technických profesí a produkčních široké veřejnosti i státním subjektům a propaguje je s mottem Ti, co „nejsou“ vidět.

Promo video na podporu technických profesí a produkčních: staň se součástí


Jsi zvukař, osvětlovač, bedňák, kulisák, produkční nebo pracuješ v jiné technické profesi, která pomáhá živé kultuře? Myslíš, si, že tvůj obor je neprávem neviditelný? Chceš to změnit?
Pošli nám svoji fotku v práci a staneš se součástí PROMO VIDEA, které bude propagovat práci techniků a produkčních v živé kultuře směrem k veřejnosti i státním institucím.

Kick-off Platformy Art Gate na podporu technických profesí a produkčních v kultuře v Paláci Akropolis


V pondělí 8. 11. 2021 od 17 hodin bude v Paláci Akropolis v Praze oficiálně představena nová nezávislá Platforma ART GATE na podporu technických pracovníků a produkčních v živé kultuře. Moderátorem akce bude Mario Kubaš.

Stát naše aktivity likviduje, ale na podporu nedosáhneme.


Sektor nepřežije, varují techničtí pracovníci a produkční v kultuře.

Stream záznam z říjnové panelové diskuze techniků a produkčních


Druhé setkání techniků a produkčních Technik a produkční v kultuře - ohrožený druh! / Vol. 2 proběhlo v Divadle Archa 5.10., stream stahujte zde.

Diskuse Technik a produkční v kultuře - ohrožený druh? / VOL. 1


Zajímá vás, jak se žije technikům a produkčním v Čechách? Záznam z červnové z diskuze, kterou pro vás připravila Produkční skupina ART GATE 8.6. v Divadle Archa naleznete zde.