Promo video na podporu technických profesí a produkčních: staň se součástí

Jsi zvukař, osvětlovač, bedňák, kulisák, produkční nebo pracuješ v jiné technické profesi, která pomáhá živé kultuře? Myslíš, si, že tvůj obor je neprávem neviditelný? Chceš to změnit?
Pošli nám svoji fotku v práci a staneš se součástí PROMO VIDEA, které bude propagovat práci techniků a produkčních v živé kultuře směrem k veřejnosti i státním institucím.

Cílem je ukázat na „neviditelné“ profese v živé kultuře, které ale odvádí nesmírně důležitou práci. Bez nich by živá kultura nikdy nebyla! Video nese pracovní název Ti, co „nejsou“ vidět.


Video bude animace, na závěr ale chceme ukázat skutečné lidi z oboru v jejich práci. Bude tam zhruba půl minutová koláž z fotek skutečných osvětlovačů, zvukařů, bedňáků, kulisáků, produkčních a dalších profesí v živé kultuře.
Nemusíš mít obavu, fotky v koláži se budou rychle měnit, bude to dynamické, ale zároveň s opravdovými lidmi. 

Technické náležitosti fotky:
–    stačí foto mobilem
–    fotit na šířku, standardní foto (formát 16:9)
–    ideálně v práci, kde je vidět pozadí (bedny, technika, během stavby stage, kancelář, před divadlem, koncertem, prostě pracovní prostředí)

Na fotce vidíš, jak by to mělo vypadat.
Fotku potřebujeme do 22. 10.
Posílat můžeš na e-mail: kantorkova@art-gate.cz (pojmenovat fotku podle jména a organizace).  


Vedle videa zakládáme Platformu ART GATE na podporu technických profesí a produkčních v živé kultuře. Obojí oficiálně představíme 8. 11. od 17 hodin v Paláci Akropolis v Praze. Přijď!

Koncepce a režie videa: Jirka Šimek
Moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na fotky!